loading

Ekskluzywna wódka

Ekskluzywna wódka dla koneserów z wyrafinowanym smakiem. Idelany pikantny prezent dla mężczyzny, najlepsza wódka pieprzowa i ziołowa z tradycjami w Polsce
image

Herbal Vodka

Oryginalna wódka korzenna, stworzona dla smakoszy i koneserów. Powstała na bazie maceratu z ponad 30 ziół, z dodatkiem mieszanki aromatycznych korzeni i innych naturalnych składników. Herbal Vodka zachwyca doskonałą równowagą smaku, mocy i wytrawności. Wszystko to bezsprzecznie wspiera dobroczynne działanie precyzyjnie dobranej mieszkanki ziół. Ten smak to tradycja klasztornej wiedzy oraz strzeżona rodzinna receptura.
image

image

Pure Vodka

Naturalna wódka, będąca efektem połączenia najnowszej technologii z tradycją. Jej składniki to wyjątkowo starannie przygotowany spirytus zbożowy z ekologicznie czystych regionów Polski oraz wyśmienita woda źródlana. Pure Vodka to wynik sześcioetapowego procesu destylacji i filtracji, co nadaje jej wyjątkowej delikatności i aksamitnego smaku. Ta wódka z naturalnych składników to idealne połączenie dwóch przeciwieństw: mocy i subtelności.
image

image

Pepper Vodka

Ekskluzywna wódka pieprzowa, oparta na maceracie z sześciu gatunków pieprzu, pochodzących z różnych zakątków świata. Pieprz powoduje podkręcenie smaku potraw i zbawiennie wpływa na układ trawienny. Pepper Vodka powinna być serwowana głęboko schłodzona. Daje wtedy uczucie swoistej świeżości i poprawia samopoczucie po posiłku. Jej niesamowity potencjał wynika z połączenia tradycji z najwyższej jakości alkoholem.
image

image