loading

Ekskluzywna wódka

Ekskluzywna wódka dla koneserów z wyrafinowanym smakiem. Idelany pikantny prezent dla mężczyzny, najlepsza wódka pieprzowa i ziołowa z tradycjami w Polsce
DSC_2062

Gutt Vodka z dziennikarzami!

Spotkanie Gutt Vodka z dziennikarzami.

 

Restauracja „Dom Wódki” to wyjątkowe miejsce, pokazujące, jak można połączyć mistrzowsko przygotowane potrawy z wódką. W ten sposób „Dom Wódki” pokazuje, że wysokiej jakości wódki, równie dobrze jak inne wysokoprocentowe trunki, nadają się do wykwintnych posiłków.

W filozofię promowania najlepszych wódek idealnie wpisuje się Gutt Vodka we wszystkich swoich odmianach smakowych – Pure, Pepper i Herbal. Dlatego właśnie Restauracja „Dom Wódki” została wybrana jako miejsce spotkania z dziennikarzami, które odbyło się w listopadzie.

Podczas spotkania Michał Gutt, twórca marki Gutt Vodka, opowiedział o tym, dlaczego i jak stworzył swoje wódki. Przy okazji dziennikarze mogli spróbować jego dzieła z jak najlepszej strony – wódek w drinkach, wódek sparowanych z wyśmienitymi potrawami oraz podawanych samodzielnie. Jak można się domyślać, Gutt Vodka niezależnie od formy podania wszystkim bardzo smakowała!

 

Widgets