loading

Ekskluzywna wódka

Ekskluzywna wódka dla koneserów z wyrafinowanym smakiem. Idelany pikantny prezent dla mężczyzny, najlepsza wódka pieprzowa i ziołowa z tradycjami w Polsce
galkowo_DSC00675

Gutt Vodka sponsorem!

Gutt Vodka sponsorem Cranberry Tennis Cup w Gałkowie!

 

Turniej Cranberry Tennis Cup odbył się w dn. 4-6 września w Gałkowie (woj. warmińsko-mazurskie). Sponsorem Turnieju była marka Gutt Vodka, wsparcie zapewniły także Browary Perła, woda mineralna Borjomi, restauracje Słodki Słony i Potocki Gałkowo oraz pisma Trendy Art of Living i Kukbuk.

Atmosfera rozgrywek była bardzo przyjacielska i nieformalna, a udział w imprezie (zarówno na korcie, jak i na widowni) wzięło wiele znanych i lubianych osób ze świata polityki, filmu i estrady, m.in. Urszula Dudziak, Marzena Rowicka, Ryszard Kalisz, Karol Strasburger, Darek Lewandowski czy Paweł Deresz.

Cel Turnieju był szczytny – zebranie pieniędzy dla Społecznej Szkoły w Mikołajkach. W czasie imprezy odbyła się m.in. licytacja rysunku znanego malarza Andrzeja Fogtta (licytację prowadził Karol Strasburger). Dzięki zaangażowaniu uczestników oraz sponsorów udało się zebrać łącznie ponad 5,5 tys. złotych.

Na wieczornym spotkaniu podczas Players Party można było spróbować wielu drinków na bazie Gutt Vodka (przepisy te można znaleźć na stronie http://www.guttvodka.pl/gutt-drinki/). Zawodnicy biorący udział w turnieju otrzymali również od Gutt Vodka nagrody w postaci zestawów wódek.

 

 

Widgets