loading

Ekskluzywna wódka

Ekskluzywna wódka dla koneserów z wyrafinowanym smakiem. Idelany pikantny prezent dla mężczyzny, najlepsza wódka pieprzowa i ziołowa z tradycjami w Polsce
IMG_0932o

Gutt Vodka na targach FMCG 2015!

Gutt Vodka na targach Orzeł Dystrybucji FMCG 2015.

 

Gutt Vodka jest nowością na rynku – nasze wódki można kupić dopiero od końca czerwca 2015 r. – ale już wzbudza duże zainteresowanie wśród właścicieli sklepów, sieci sklepów i hurtowników. Mogliśmy się o tym przekonać podczas Targów Orzeł Dystrybucji FMCG 2015, które odbyły się 16 października. Scenerią targów było miejsce równie wyjątkowe jak nasze wódki – Stadion Narodowy w Warszawie.

Stoisko Gutt Vodka było licznie odwiedzane przez osoby zainteresowane tym niezwykłym produktem. Mamy nadzieję, że dzięki tym spotkaniom naszą wódkę będzie można wkrótce kupić w kolejnych placówkach w coraz to nowych lokalizacjach. Wiemy, że czekają na to koneserzy dobrych alkoholi w całym kraju.

Wieczorny bankiet, kończący Targi Orzeł Dystrybucji FMCG 2015, również upłynął pod znakiem Gutt Vodka. Serwowane przez barmana drinki, opracowane specjalnie dla wódek marki Gutt, cieszyły się ogromną popularnością. Dla większości pijących był to pierwszy kontakt z naszymi wódkami – nie mamy wątpliwości, że pozytywny!

 

Widgets