loading

Ekskluzywna wódka

Ekskluzywna wódka dla koneserów z wyrafinowanym smakiem. Idelany pikantny prezent dla mężczyzny, najlepsza wódka pieprzowa i ziołowa z tradycjami w Polsce

Gutt Vodka Haute Couture!

Pokaz Pierre Balmain.

 

W budynku Cosmopolitan, na 42 piętrze z widokiem na rozświetloną Warszawę, odbył się pokaz mody Pierre Balmain Gang Party. Balmain to francuski dom mody z tradycjami, od dwóch lat kreacje z metką Pierre Balmain można kupić w naszym kraju. Pokazana 19 listopada kolekcja była kwintesencją miejskiego, seksownego i elektryzującego stylu.

Na tak ważnej dla świata mody imprezie nie mogło zabraknąć gwiazd: pokaz przygotowała Katarzyna Sokołowska, a wśród licznie zgromadzonych gości spotkać było można m.in. Agnieszkę Szulim, Dawida Wolińskiego, Joannę Horodyńską, Dorotę Williams, Joannę Przetakiewicz, Karolinę Ferenstein-Kraśko oraz Kingę Rusin. Interesujący był występ wokalistki Asia Ash z podkładem muzycznym saksofonistki.

W tak doborowym towarzystwie jasno świeciła również gwiazda Gutt Vodka – Herbal, Pepper oraz Pure. Podawaliśmy trzy rodzaje drinków, z których największym powodzeniem cieszył się drink z Pepper wódki z dodatkiem soku z mango i żurawiny.

 

Widgets