loading

Ekskluzywna wódka

Ekskluzywna wódka dla koneserów z wyrafinowanym smakiem. Idelany pikantny prezent dla mężczyzny, najlepsza wódka pieprzowa i ziołowa z tradycjami w Polsce
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Gutt Vodka – Gala VIP!

Gutt Vodka na Gali VIPa.

 

Gutt Vodka to wódka z kategorii premium, nic więc dziwnego, że doskonale pasowała do eleganckich wnętrz warszawskiego hotelu Sheraton. Naszego wyjątkowego trunku mogli spróbować goście Gali VIPa, która odbyła się 17 października. Kilkaset osób, bawiących się na wydarzeniu zorganizowanym przez redakcję pisma ‘VIP’, delektowało się trzema odmianami smakowymi Gutt Vodka. 10 szczęśliwców, wylosowanych podczas loterii wizytówkowej, mogło się cieszyć zestawami Gutt Vodka także po zakończeni bankietu.

Nasz wyjątkowy produkt spotkał się z bardzo ciepłym przyjęciem zebranych przedstawicieli elit biznesu, nauki i kultury. Hostessy roznoszące kieliszki z Gutt Vodka były rozchwytywane, a bar przeżywał istne oblężenie. Taka popularność naszej wódki oczywiście nas nie zdziwiła, bo było to kolejne już wydarzenie, na którym mogliśmy prezentować walory Gutt Vodka – zawsze z tym samym, niezwykle pozytywnym skutkiem.

 

 

Widgets